انجمن تخصصی دانشجویان پیام نور
راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن تخصصی دانشجویان پیام نور (http://forum.pnu4u.com)
+-- انجمن: انجمن پاسخنامه ها (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: راهنمای استفاده و طریقه دانلود پاسخنامه ها (/forumdisplay.php?fid=45)
+--- موضوع: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد (/showthread.php?tid=608)

صفحه‌ها: 1 2

راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - admin - 2012/01/10 03:31 PM

بنام خدا

لطفا براي اينكه انجمن بتونه براي شما مفيد باشه به چند نكته زير توجه فرمائيد .

1- پاسخنامه ها بر اساس نیمسال تحصیلی و ترم مورد نظر از هم جدا شده اند .

2- پاسخنامه ها بر اساس کد درس مرتب شده ، شما میتوانید کد درس را در بالای ورقه امتحانی مشاهده فرمائید .

3- کاربران عادی در هر روز شما فقط میتوانید 3 پاسخنامه دریافت کنید .
( در صورتی که از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده می نمایید حتما در هنگام دانلود آنها را غیر فعال کنید در غیر اینصورت شما فقط می توانید یک پاسخنامه در روز دانلود کنید. برای غیر فعال کردن نرم افزار اینترنت دانلود منیجر هنگام کلیک بر روی لینک دانلود دکمه Alt را نگه دارید تا دانلود از طریق مرورگر انجام گیرد.)

3-1 - کاربران طلایی میتوانند در هر روز 30 پاسخنامه دریاقت کنند .

4- اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنید برای دانلود باید تنظیمات مرورگر خود را به صورت زیر تغییر دهید .

از منو tools گزینه options را انتخاب کنید از پنجره باز شده سربرگ Application را انتخاب کنید در این صورت لیستی از فایلها و نام نرم افزار ها در پنجره Application ظاهر میشود در ستون چپ گزینه Microsoft office Word را پیدا کرده و ستون سمت راست این گزینه را به Save file تغییر دهید و ok کنید .

5-براي مشاهده پاسخنامه ها به برنامه Office word 2007 و بالاتر نياز داريد . در صورت نصب نبودن برنامه بر روي سيستم خود ميتوانيد از سايت
http://www.pnu4u.com/?page_id=1316 براي مشاهده پاسخنامه هايي كه دانلود كردين استفاده كنيد .

RE: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - ELHAMPARI - 2013/11/11 02:14 AM

سلام.خسته نباشید پاسخنامه ارشد رو نمیذارید؟؟

RE: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - ناهید جمالو - 2013/11/24 10:36 AM

نمیتوانم پاسخ نامه دانلود کنم passworad اشتباه است

RE: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - ali aghili dehnavi - 2013/12/05 12:07 PM

Winkبا عرض سلام خسته نباشيد در صورت امكان تعداد پاسخنامه هاي دريافتي بيشتر كنيد

RE: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - نسرین - 2013/12/12 09:41 AM

با سلام من بانک سوالات پیام نور همراه با پاسخ می خواستم از سال 88تا92با تشکر

RE: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - admin - 2013/12/12 11:18 AM

(2013/12/12 09:41 AM)نسرین نوشته شده توسط:  با سلام من بانک سوالات پیام نور همراه با پاسخ می خواستم از سال 88تا92با تشکر

با سلام
از اینجا اقدام کنید
http://www.pnu4u.com/?page_id=2004

RE: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - بهناز پناهی - 2013/12/15 05:41 PM

سلام برا ارشد پاسخ نامه میخواستم برا درس استنبا ط یک رشته اما ر ریاضی هر سالی باشه اشکال ندارهbehnazpanahi66@yahoo.com

RE: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - شمسینی - 2015/04/30 12:51 AM

آقا من که نمی تونم اصلاً دانلود کنم اخه ، چه برسه به 3 تا فایل در روز .

هنوز 1 فایل هم نگرفته میگه پوزش ...

یه راهنمایی کنید

RE: راهنماي دانلود پاسخنامه ها حتما مطالعه فرمائيد - nilofar - 2015/05/05 10:25 AM

سلام .من نمتونم جواب ها از قسمت انجمن دانلود کنم تورو خدا راهنمایی کنید

ارشد فراگیر پیام نور - zabihi25068 - 2015/05/05 02:37 PM

سوالات آزمون وکلید اولیه ارشد فراگیر پیام نور 94(نوبت پانزدهم)